1780 грн
 
Придбати

Код: 866115
Вага: 2.3 кг
Як отримати подарунок?
Наявність на складі: КЛХД

Короткий огляд COKO Blocks 22: Конструктор з 22 елементів з міцними липучками системи «dual lock», які дозволяють з’єднувати деталі між собою в будь-яких напрямках та у найрізноманітніший спосіб для отримання нових складних фігур.

Конструктор COKO Blocks – це набір з 22 геометричних фігур (куб, циліндр, паралелепіпед, призма) для самостійного складання нових форм і конструкцій у всіх можливих комбінаціях, які вам підкаже ваша фантазія. Служить як розвиваюча уяву або антистресова іграшка і як предмет інтер’єру. Цей набір є найбільш складним з усіх COKO Blocks і його можна комбінувати в любих варіаціях з любим іншим на ваш вибір.

Принцип використання

Основним елементом з якого виконано конструктор є дерево, воно приємне на дотик. Різні фактури, поєднані в одній іграшці розвивають тактильні відчуття дітей. Конструктор чудово допомагає переключити увагу дорослим. Його можна складати без жодних обмежень в просторі. Складену фігуру можна переносити – завдяки міцним липучкам вона не розвалиться. Липучки системи «dual lock» якісно відрізняються від звичайної застібки-липучки більшою утримуючою силою, відсутністю деградації повстяної частини, не прилипають до сторонніх речей. Цей унікальний «тренажер» для розвитку креативного мислення дітей і дорослих допомагає переключити увагу, знімає втому та стрес.

Особливості

 • Конструктор з безліччю варіантів складання нових фігур.
 • Набір з 22 блоків та наліпок.
 • Ілюстрована інструкція у комплекті.

Технічні характеристики

Матеріал дерево
Розмір упаковки 5.6 × 28 × 42 см
Вага 2,300 кг
Вік від 5 років

Відео


Комплектація

 • Конструктор:
  • Дерев'яні геометричні блоки — 22 шт.
  • Дерев'яна коробка — 1 шт.
  • Набір кольорових наліпок — 1 шт.
 • Інструкція українською мовою — 1 шт.

comments powered by Disqus
Чат з продажу
Важливі новини
Підписка на новини Masteram
Відгуки клієнтів
Валюта: Гривня (грн)
Кошик товарів поки немає
 
-