Новини

Статті та відео

27.12.2016 З Новим роком та Різдвом Христовим! Привітання від команди магазину Masteram з нагоди Нового року та Різдва. Залишайтеся з нами! 16.01.2017 Найпотужніший лабораторний блок живлення Masteram HPS3060D і демонстрація роботи Ці два відео розкажуть вам все, що необхідно знати про одноканальний імпульсний регульований блок живлення Masteram HPS3060D.
20.12.2016 Нові світлодіодні SMART-стрічки і контролери Створіть унікальне освітлення для будь-якого випадку. 13.01.2017 Відеоогляд цифрового мікроомметра UNI-T UTM1620B (UT620B) Прилад для тестування опору металевих покриттів, електродвигунів, і опору обмотки малих трансформаторів.
15.12.2016 Великий розпродаж роботів-конструкторів – знижка 25%! Чергова спеціальна святкова пропозиція для наших клієнтів! Цього разу знижки на навчальні іграшки! 10.01.2017 Паяльні станції Accta – все, що ви хотіли дізнатись Серія інтерв'ю з розробниками української термоповітряної паяльної станції ACCTA від команди компанії MASTERAM.
12.12.2016 У нас 2 000 000 переглядів на YouTube! Кількість переглядів відео на нашому каналі YouTube досягла рекордної позначки – 2 мільйони! 05.01.2017 Відеоогляд конструктора CIC 21-641 Космопарк 7 в 1 Інноваційний науковий конструктор для створення 7 космічних модулів з живленням від сонячної панелі або акумуляторної батареї.
07.12.2016 Новорічний розпродаж розпочато! Ми пропонуємо знижки до 20% на популярне паяльне і вимірювальне обладнання від надійних виробників. 30.12.2016 Чим відрізняється світлодіодна SMART-стрічка від звичайної кольорової RGB-стрічки У цій статті ми постараємось пояснити, чим відрізняються SMART-стрічки від звичайних світлодіодних RGB-стрічок.
Магазин інструментів Masteram – оригінальний
інструмент для справжніх майстрів!

Masteram – інтернет-магазин, що пропонує широкий асортимент інструментів та обладнання для ремонтних робіт та обслуговування сучасних електронних пристроїв. Ми обслуговуємо різноманітних клієнтів по усій країні, включаючи сервісні центри та ремонтні майстерні, фахівців у галузі електроніки, телекомунікацій, обслуговування локальних мереж, електромонтажних робіт, та ін.

Наш асортимент продукції включає:

  • Обладнання для вимірювання та тестування
  • Обладнання для паяльних робіт
  • Обладнання та інструмент для оптоволокна
  • Обладнання та інструмент для локальних мереж
  • Ультразвукові ванни
  • Джерела живлення
  • Ручний інструмент та набори інструментів
  • Електроінструмент
  • Витратні матеріали, аксесуари, запчастини

Ми є командою професіоналів з 10-річним досвідом у сфері продажу продукції найбільш популярних брендів. Завдяки безпосередній співпраці з виробниками ми маємо можливість забезпечувати наших клієнтів найбільш сучасними товарами та рішеннями, і в той же час тримати ціни конкурентоспроможними. Інтернет-магазин Masteram пропонує асортимент товарів брендів-лідерів на світовому ринку: Uni-T, Siglent, Pro'sKit, Jovy Systems, Fujikura, Goot, Rigol, ATTEN, Lukey, AOYUE, Jeken, Wiha, Knipex, Dremel, Stanley, Bosch, та ін. Ми є офіційними дистриб'юторами 95% товарів, які представлені в нашому каталозі.

Користувачі веб-сторінки Masteram можуть ознайомитися з оглядами, статтями та відео, підготованими нашими технічними фахівцями. Там можна знайти необхідну інформацію про виробників товарів з нашого асортименту, про технічні специфікації, особливості, порівняльні характеристики та практичне використання різних інструментів та обладнання, запропонованих магазином. Наші користувачі також можуть скористатися перевагами акційних пропозицій та розпродажів, які регулярно проходять в нашому магазині, а також постійною пропозицією безкоштовної доставки.

Товари з нашого асортименту розроблені для задоволення потреб у різних областях, починаючи від робіт по домашньому господарству і закінчуючи високотехнологічним промисловим або лабораторним застосуванням, а також ремонтом і обслуговуванням найскладніших механічних та електронних систем. Фахівці з ремонту електроніки можуть купити паяльне обладнання та прилади для тестування різних цінових категорій для своїх потреб. Фахівці з обслуговування мереж зможуть знайти різне мережеве обладнання та обладнання для оптоволокна для встановлення та обслуговування різних типів мереж зв'язку. Ми також пропонуємо безліч багатоцільових ручних інструментів, а також електроінструментів для дрібних ремонтів.

Відчуйте переваги нашої підтримки 24/6 – ми завжди Вам раді!

Чат з продажу
Важливі новини
Підписка на новини Masteram
Відгуки клієнтів
Валюта: Гривня (грн)
Кошик товарів поки немає
 
-